«Вибір споживача 2018» в сфері будівництва спортивних об'єктів та продажу сучасної штучної трави

«Вибір споживача 2018» в сфері будівництва спортивних об'єктів та продажу сучасної штучної трави

Наша компанія – лідер у сфері будівництва спортивних майданчиків та футбольних полів зі штучним покриттям JUTAgrass

В житті компанії відбулась визначна подія!

На основі експертного аналізу підприємств, компанія увійшла до реєстру «Кращих постачальників товарів та послуг» і отримала національну нагороду «Вибір споживача 2018».

Ми успішно працюємо на ринку з 2012 року та є офіційним представництвом чеського заводу JUTAgrass з виробництва штучної трави на території України. Штучна трава європейського концерну JUTA відповідає високим стандартам міжнародних спортивних організацій.

Нагорода 2018 штучна трава JUTAgrass

За час плідної співпраці з JUTAgrass, компанія завоювала бездоганну репутацію, високу довіру споживачів та відкрила нові можливості і напрямки роботи:

  • Будівництво спортивних майданчиків «під ключ» – від проектування, імпорту та виготовлення усіх компонентів, до монтажу на об’єкті.
  • Професійний монтаж штучної трави – за допомогою спеціалізованого обладнання SMG Sandmatic B1505RC та райдера Husqvarna. SMG Sandmatic – це найсучасніша самохідна радіокерована машина для наповнення штучної трави кварцовим піском та/або гумовою крихтою, яка дозволяє максимально швидко, рівномірно та якісно виконати процес засипки наповнювача.
  • Допоміжні матеріали для професійного монтажу штучної трави, ретельно підібрані нашими спеціалістами.
  • Підготовка основи для штучного газону та гумового покриття, дренажні системи.
  • Освітлення (світлодіодні або металево-галогенові прожектори), мачти освітлення.
  • Обладнання – виготовлення та монтаж огорожі, воріт, трибун, захисних сіток, баскетбольних стійок та іншого.
  • Облаштування допоміжних приміщень – роздягальні, шафи, лавки для сидіння, всі види підлогового покриття (комерційне, спортивне).

Завдяки такому комплексному підходу, компанія може побудувати майданчики для будь-якого виду спорту, які гарантовано будуть відповідати високим міжнародним стандартам якості.

Портфоліо готових спортивних проектів наглядно демонструє результат взаємодії української компанії та європейського заводу https://jutagrass.com.ua/reference.

Нагорода «Вибір споживача 2018» – результат продуктивної роботи колективу спеціалістів впродовж усього року. Ця відзнака підтверджує надійність компанії, високий рівень обслуговування, якість товарів, а також є додатковим стимулом надалі розвиватись і ставати ще кращими з кожним роком!

Нагорода 2018 штучна трава JUTAgrass

Основна мета компанії – донести до українського споживача максимально якісну європейську продукцію за мінімум коштів та задовольнити найвибагливіші потреби кожного клієнта.

Дякуємо за Ваш вибір і довіру!

З повагою, офіційне представництво ТМ JUTAgrass © в Україні.