Дилери штучної трави в Україні


У сучасному світі штучна трава вважається одним з кращих покриттів на свіжому повітрі. Вона зайняла стійкі позиції в багатьох сферах життєдіяльності людини таких як: спорт, активний відпочинок, дизайн, декор.
Широкий асортимент сучасної декоративної та спортивної трави задовольнить найвибагливіший смак, допоможе створити гармонію навколо і підкреслить вашу індивідуальність.

Синтетичне покриття JUTAgrass – якісна альтернатива натуральному газону, яке на відміну від живого матеріалу, не змінює форму у місцях з великим рівнем витоптування, не втрачає жорсткість і колір з часом.
Тенісний корт, майданчик для гри у волейбол, футбольне поле або спортивний майданчик зі штучним газоном від JUTAgrass – це оптимальне поєднання європейської якості та хороших цін!

Картинка карты организации принципов работы дилеров искусственной травы JUTAgrass в Украине

Синтетична трава має велику кількість переваг:

  • Доставка. Зручна форма транспортування – рулон.
  • Монтаж. Легко монтується до будь-яких поверхонь за допомогою спеціального клею та фурнітури для кріплення.
  • Використання. Синтетичний газон застосовується для професійного й аматорського спорту. В залежності від напрямку експлуатації обирається покриття з відповідною висотою та жорсткістю ворсу.
  • Догляд. Штучна трава не потребує додаткових зусиль у догляді (полив, підстригання), стійка до перепаду температур, високої вологості, не вицвітає і не втрачає форму протягом тривалого часу.
  • Якість. На виробництві JUTAgrass встановлено найсучасніше обладнання, що дозволяє безперервно тестувати траву на стирання, міцність, стійкість до ультрафіолетового випромінювання і перепаду температур.
  • Комфорт. Одним з важливих критеріїв вибору штучного покриття для спортивних і дитячих майданчиків – це комфорт та безпека.
  • Штучний газон приємний на дотик, зменшує ймовірність травм при падінні, цілий рік радує око!Якщо Вас зацікавила штучна трава, і Ви бажаєте купити її оптом чи вроздріб – телефонуйте нам! (дивись розділ «Контакти»).

Наші менеджери з радістю нададуть Вам професійну консультацію з вибору штучної трави під Ваш запит, подбають про своєчасну доставку, організують якісний монтаж штучного покриття для збереження його властивостей та зовнішнього вигляду на протязі багатьох років.

Також Ви можете замовити комплексні послуги по будівництву футбольних стадіонів, теннісних кортів чи спортивних майданчиків «під ключ».

З огляду на віддаленість міста Дніпро від Західної частини України, замовникам з міст Хмельницький, Вінниця, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці та Закарпаття, для поліпшення співпраці та організації безкоштовної доставки, ми можемо надати контакти дилерів з міста Хмельницький.

Якість штучної трави JUTAgrass і її вартість не залежать від місця придбання штучного газону (головний офіс або дилери).

З усіх питань звертайтеся безпосередньо в головний офіс місто Дніпро.

Ми завжди готові надати Вам професійну консультацію!

Ми дбаємо про наших клієнтів на всій території України.

Заказать расчёт площадки: